V čem jezdí na koncerty skupina Kryštof?

Využijte této mimořádné příležitosti nahlédnout do zákulisí jedné z nejpopulárnějších českých kapel. Skupina Kryštof si nechala na míru přestavět svůj vůz, kterým jezdí na koncerty, s mnoha praktickými vychytávkami.

Tato speciální přestavba vozidla pro skupinu Kryštof byla navržena přesně na míru potřebám jednotlivým členům kapely. Mimořádný důraz na pohodlí se odrazil zejména ve volbě luxusních polohovatelných sedadel, které se navíc dají otočit proti směru jízdy. Díky tomu tak mohou členové kapely mezi sebou za jízdy lépe komunikovat.

Interiér působí velmi relaxačním dojmem, což kapele pomáhá zmírnit případnou nervozitu před každým vystoupením. K dispozici jsou i dvě televize, xbox one a spousta dalšího vybavení na odreagování. Prohlédněte si exkluzivní fotografie dodávky skupiny Kryštof s originálním potiskem, kterou realizovala společnost Hagemann. 

Galerie

1 of 4
- +

Čtěte také:

Věděli jste, že skupina Horkýže Slíže jezdí na koncerty v dodávce od společnosti Hagemann? Podívejte se na exkluzivní fotografie interiéru jejich vozu.

Legendární značka Jawa Divišov patří do holdingu Hagemann a.s.. Přečtěte si, k jakým změnám dojde ve vedení Jawy v nejbližších letech.