Slovenské punkrockové legendy Horkýže Slíže jezdí na koncerty v luxusní dodávce

Skupinu Hrokýže Slíže potkáte na cestách za koncerty jedině v dodávce od Hagemannu. Důmyslná přestavba vozu jim umožňuje nejen převážet celou kapelu, ale také potřebné vybavení, bez kterého se na koncertech neobejdou.
Dodávka Horkýže Slíže - Noční podsvícení

Pohodlná a polohovatelná sedadla skupině zajišťují maximální komfort na cestách. Speciální vyhřívání v podlaze zaručí, že jim nebude chladno na nohy ani v zimě. Součástí vybavení vozu je také televize, xbox a další vychytávky.

Interiér vozu vyniká dokonalým designem a praktickými doplňky. Spousta úložného prostoru nad hlavami cestujících pojme všechna příruční zavazadla, která skupina potřebuje na svých cestách. Prohlédněte si fotografie celého vozu.

Galerie

1 of 4
- +

Toužíte také po luxusní přestavbě vašeho vozu na cesty? Pokud chcete například vymazlit interiér vašeho auta nebo z něj udělat rovnou obytný vůz, stačí nás jednoduše kontaktovat pomocí nezávazného poptávkového formuláře

Čtěte také:

Věděli jste, že skupina Horkýže Slíže jezdí na koncerty v dodávce od společnosti Hagemann? Podívejte se na exkluzivní fotografie interiéru jejich vozu.

Legendární značka Jawa Divišov patří do holdingu Hagemann a.s.. Přečtěte si, k jakým změnám dojde ve vedení Jawy v nejbližších letech.