• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

O společnosti Hagemann

Staráme se o automobily již od roku 1932

Společnost Hagemann působí na automobilovém trhu již téměř 90 let. Během této doby se dotkla mnoha jeho oblastí. Nejsilnější pozici však získala v posledních letech, rozšířila svou výrobu o novou moderní halu, zrekonstruovala areál, otevřela pobočku na Slovensku a stala se jedním z největších výrobců nástaveb a přestaveb užitkových vozů v ČR.

 

V čem vynikáme?

Na jakýkoli podvozek auta kterékoli značky vám namontujeme kteroukoli ze standardních nástaveb, jako jsou například valníkové nástavby, valníkové nástavby s plachtou, skříňové nástavby izotermické či prachotěsné, přestavby za účelem zvýšení obsaditelnosti, chladírenské nebo mrazírenské izolace furgonů i pojízdné (servisní) dílny. To vše montováno zlatými českými ručičkami v opavských dílnách společnosti.

 

Realizace pro policii, hasiče, celníky i armádu…

K velmi zajímavým projektům bezesporu patří například také dodávky pro státní složky. Velký počet speciálních vozidel dodáváme pro dopravní a celní policii, zásahové složky či hasičské záchranné sbory. Pravidelně v dílnách společnosti Hagemann připravujeme dopravní automobily pro sbory dobrovolných hasičů po celé ČR, kteří často na tyto realizace musí čerpat dotace. V takovém případě poskytujeme pomoc s bezproblémovým vyřízením a následným čerpáním celé dotace.

Hagemann se mimo jiné řadí k několika málo společnostem v ČR, které dodávají a především servisují pozemní obslužnou techniku vojenských i civilních letišť.

 

Specialní nástavby s hydraulickými zařízeními

Značnou část produkce tvoří také nástavby s hydraulickým zařízením. Právě na základě poptávky se společnost Hagemann zaměřila na výrobu, prodej i montáž odtahových a sklápěcích nástaveb, hydraulických nakládacích jeřábů nebo hydraulických zvedacích plošin.

 

Luxusní a obytné přestavby na míru

Výzvou a zpestřením práce jsou také realizace speciálně upravených autobusů na míru a přání zákazníků, mezi které se řadí populární hudební kapely, jako je například Kryštof, Doga, Citrón či Horkýže Slíže. Společnost se také pustila do obytných přestaveb dodávek například pro známou moderátorku a influencerku Moniku Leovou.

 

Navracíme slávu světoznámému výrobci plochodrážních motorek JAWA Divišov

Od roku 2019 se aktivity společnosti Hagemann vydaly i sportovním směrem a pod patronátem této společnosti je nově světoznámá společnost JAWA Factory s.r.o., která je vyhlášena především výrobou plochodrážních motorek. Vzhledem k nešťastným krokům po privatizaci v historii společnosti nyní zaměstnanci JAWY Factory pracují na navrácení slávy a úspěchu zpět do divišovské továrny.

 

Motocykly nás baví čím dál víc…

Společnost Hagemann v roce 2020 dále pod svá křídla připojila i opavskou firmu Moto Trend s.r.o., která se zabývá prodejem a servisem motocyklů značky JAWA, SUZUKI, Malagutti, Lambretta a Yuki. Zároveň se jedná o autorizovaný servis dalších značek Aprilia, Moto Guzzi, Piagio a Vespa. Samozřejmostí je také servis všech ostatních značek motocyklů, které nebyly zmíněny. Servis vyniká vlastní motorovou brzdou na vyladění výkonu strojů. Moto Trend se také pyšní specialistou na přestavby a úpravy motorek, který byl za svou práci již mnohokrát oceněn. K dispozici pro každého zákazníka je i velká flotila testovacích motorek všech nabízených značek.

 

Nebojte se nás kontaktovat

Pokud i vy potřebujete užitkovou nástavbu nebo přestavbu vám přímo na míru. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi s vámi probereme veškeré možnosti a pomůžeme vám zvolit to nejlepší řešení přesně podle vašich potřeb.

 

 

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this