Věděli jste, že firma Hagemann převzala legendární značku JAWA Factory Divišov?

JAWA Factory, divišovský výrobce plochodrážních motocyklů, patří od ledna roku 2019 společnosti HAGEMANN. Jakým směrem se teď bude JAWA ubírat?

Nový majitel zavádí v Divišově změny na základě poznatků ze světového kartingu, které začal ihned uplatňovat ve výrobě. Na vývoji nových motocyklů spolupracuje s jezdci ze světové špičky a předními ladiči z mistrovství světa Machač Motors. Zároveň bylo obnoveno testování vyvíjených novinek. Do budoucna se chce nový majitel s maximálním nasazením věnovat začínajícím závodníkům, kteří rozvíjejí své umění s motocykly nižších kubatur.

Podívejte se, jak JAWA Factory Divišov ve dnech 4.– 6. 10. 2019 prezentovala ve velkém měřítku na plochodrážním stadionu v Pardubicích svoji nejnovější produkci.

Galerie

1 of 7
- +

Sledujte legendární značku JAWA Factory Divišov na oficiálním webu www.jawa.cz, ať vám neuteče žádná novinka.

Čtěte také:

Populární skupina Kryštof odjela v luxusně upraveném autě od společnosti Hagemann. Nahlédněte do interiéru vozu, ve kterém kapela v čele s Richardem Krajčo jezdí na koncerty.

Ve speciálních zásahových a požárních vozech už jezdí většina dobrovolných hasičů v ČR. Prohlédněte si, jak vypadají uvnitř.