Tvrdí rockeři z kapely Doga brázdí české dálnice ve dvou různých dodávkách. Proč?

Speciálně upravené vozy pro kapelu Doga jsou na míru uzpůsobené potřebám členů skupiny i jejich techniků. Jednu dodávku využívají čistě na převoz aparatury na koncerty a druhou zase pro převoz členů kapely. Podívejte se, jak jsou dodávky přestavěny.
Doga - dodávky

Na první pohled vás jistě zaujme originální polep auta s logem skupiny a portréty jednotlivých členů. Interiéry obou vozů se však zásadně liší. Auto pro přepravu techniky disponuje velkým nákladním prostorem s protiskluzovou podlahou z překližky a praktickými úchyty na přikurtování aparatury a všech boxů, aby se v nákladovém prostoru při jízdě nepohybovali.

Druhý vůz je ovšem zcela něco jiného. Luxusní vybavení laděné do černo, červeno šedé barvy odpovídá tvrdému hudebnímu stylu kapely. Polohovatepná sedadla poskytují členům skupiny maximální pohodlí při dlouhých cestách na koncerty. Navíc se mohou zabavit koukáním na televizi nebo hraním her na xboxu. Prohlédněte si, jak to vypadá uvnitř jejich vozu.

Galerie

1 of 8
- +

Čtěte také:

Věděli jste, že skupina Kryštof také jezdí na koncerty v dodávce od společnosti Hagemann? Podívejte se na exkluzivní fotografie interiéru vozu kapely Kryštof.

Legendární značka Jawa Divišov patří do holdingu Hagemann a.s.. Přečtěte si, k jakým změnám dojde ve vedení Jawy v nejbližších letech.