Předváděcí dny SUZUKI 2021 – Moto Trend Opava

Prodejnu a servis Moto Trend vlastní společnost Hagemann a.s.

Chcete se projet a vyzkoušet si nové motocykly značky Suzuki? Pak máte jedinečnou příležitost v rámci předváděcích dnů, které se uskuteční 16.–18. 7. před prodejnou Moto Trend na ulici Krnovská 117, Opava. Podívejte se, jaké motocykly si můžete vyzkoušet a kde si zarezervovat jízdu.

SUZUKI ROAD SHOW 2021 - Moto Trend Opava

Projedete se například na Suzuki Hayabusa, V-Strom 1050XT, V-Strom 650TX nebo na Suzuki Katana. Takže se určitě máte na co těšit. Jízdy budou probíhat v půlhodinových intervalech. To znamená, že se můžete projet na půl hodiny nebo i na dvě hodiny. To vše záleží na vás.

Zájem je veliký, a proto vám doporučujeme rezervovat si vaši jízdu co nejdříve, aby se na vás ještě dostalo. Stačí se zapsat pomocí speciálního rezervačního formuláře. Jízdu si můžete objednat také na telefonu 732 718 979 nebo e-mailu: prodej@moto-trend.cz.

 

Podmínky akce

Na místě je nutné podepsat smlouvu o zápůjčce včetně spoluodpovědnosti v případě poškození motocyklu vlastní vinou ve výši spoluúčasti na pojistné události.

 

Finance

Vratná kauce ve výši 25.000 Kč na motocykly do 750ccm, respektive 30.000 Kč na ostatní motocykly nebo váš stávající stroj nebo auto. Kauce bude vyžadována při registraci každého účastníka oproti vydání registrační karty s řádným potvrzením a bude vrácena při vrácení registrační karty účastníkem, vyjma případů definovaných ve smlouvě o zápůjčce, kdy jistina bude použita na krytí spoluúčasti na pojistné události, či jiných škod.

 

Povinná výbava účastníka

Musíte mít platný řidičský průkaz skupiny A bez omezení, občanský průkaz, vlastní přilba a vhodné oblečení.

 

Tak na co ještě čekáte. Zarezervujte si vaši jízdu ještě dnes. Těšíme se na Vás.

Čtěte také:  V čem jezdí na koncerty skupina Kryštof?