• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Chladírenské skříňové nástavby FNA

Nechte si vyrobit a namontovat chladírenskou skříňovou nástavbu od společnosti Hagemann. Splňuje veškeré platné normy pro převoz potravin, takže si nemusíte dělat žádné starosti s legislativou. Díky chladírenské skříňové nástavbě tak spolehlivě převezete například maso, zeleninu nebo ovoce při stálé teplotě 0˚C. Navíc vám skříň namontujeme na jakékoli nákladní vozidlo nebo přívěs ve hmotnostní kategorii od 3,5 do 26 tun. Přečtěte si, z čeho se tato nástavba skládá.

Z čeho se chladírenská nástavba skládá?

Pro každou nástavbu včetně té skříňové zůstává základem pevný kovový rošt z ocelových žárově zinkovaných profilů, nebo z profilů hliníkových. Celá skříň je složená ze sendvičových panelů opláštěných laminátem s polyuretanovou izolací, které jsou následně vlepeny do hliníkových lakovaných rámů.

 

Dokonalá izolace pro převoz chlazených potravin

Takto důmyslná a kompletní izolace vám umožní převážet potraviny v neměnném prostředí o teplotě 0˚C. Stálé klima v chladírenské skříňové nástavbě vám zajistí výkonný agregát. Takže nemusíte mít obavy o vámi převážené zboží.

Dvoukřídlé a uzamykatelné zadní dveře jsou zasazeny v nerezovém rámu a lze je otevírat v úhlu až do 270˚. To vám usnadní celkovou manipulaci se zbožím během nakládání i vykládání. Navíc se dají při otevření jednoduše zajistit, aby se vám pořád neotevíraly a nezavíraly, když jen trochu foukne vítr. Mimo jiné jsou dveře vybaveny vnějším tyčovým zavíráním z nerezu.

 

Chcete se dozvědět více nebo se na cokoli zeptat?

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš odborník na skříňové chladírenské nástavby. Seznámí vás se všemi možnostmi provedení a postará se o případnou realizaci.

Maso
Ovoce
Zelenina

Podlahový rošt: ocelový žárově zinkovaný nebo přírodní hliníkové profily šroubované

Portál zadních dveří: nerezový

Stěny: sendvičové panely s izolací opláštěné laminátem v barvě bílé vnější rohové profily hliníkové lakované v barvě bílé

Podlaha: samonosná podlaha – izolovaný panel včetně podlahové překližky litá podlaha v protiskluzovém provedení spodní okopové přírodní hliníkové lišty, výška 160 mm

Střecha: panelová

Zadní dveře: dvoukřídlé, uzamykatelné, otevíratelné o 270°, povrchové tyčové zavírání v provedení nerez 2 ks, v otevřeném stavu aretovány spodním zajištěním

Osvětlení: vnitřní stropní osvětlení LED 2 ks v ose vozidla s dveřním spínačem poziční LED dle vyhlášky MD ČR č. 341 boční obrysové LED – oranžové s odrazkou (nad 6 m délky vozidla)

Příslušenství: zadní plastové blatníky se zástěrkami gumový doraz 2 ks na portálu zadních dveří výsuvné schůdky u zadních dveří vpravo a nástupní madlo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat