• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Obytné přestavby vozidel

Toužíte po vlastním obytném voze, se kterým můžete jezdit na dovolené, přespávat v něm s veškerým komfortem ložnice a kuchyně včetně základní hygieny? Pomůžeme vám zrealizovat vaše sny. Obytný vůz pro vás vyrobíme z jakékoli dodávky. Přizpůsobíme vám jej na míru přesně podle vašich představ a potřeb. Prohlédněte si námi vyrobené obytné vozy a přečtěte si, jak si je můžete co nejlépe zařídit.

Přestavba-dodávky-na-obytný-vůz-pro-moniku-leovou-2_optimized Přestavba-dodávky-na-obytný-vůz-pro-moniku-leovou-3_optimized Přestavba-dodávky-na-obytný-vůz-pro-moniku-leovou-4_optimized Přestavba-dodávky-na-obytný-vůz-pro-moniku-leovou-6_optimized Přestavba-dodávky-na-obytný-vůz-pro-moniku-leovou-5_optimized Přestavba dodávky na obytný vůz pro Moniku Leovou Obytna_prestavba_Hagemann_1 Obytna_prestavba_Hagemann_4 Obytna_prestavba_Hagemann_6 Obytna_prestavba_Hagemann_7 Obytna_prestavba_Hagemann_8 Obytna_prestavba_Hagemann_9 Obytna_prestavba_Hagemann_10 Obytna_prestavba_Hagemann_11 Obytna_prestavba_Hagemann_12 Obytna_prestavba_Hagemann_13 Obytna_prestavba_Hagemann_18 Obytna_prestavba_Hagemann_19 Obytna_prestavba_Hagemann_20 Obytna_prestavba_Hagemann_22 Obytna_prestavba_Hagemann_24 Obytna_prestavba_Hagemann_26 Obytna_prestavba_Hagemann_27 Obytna_prestavba_Hagemann_28 Obytna_prestavba_Hagemann_29 Obytna_prestavba_Hagemann_31 Obytna_prestavba_Hagemann_32 Obytna_prestavba_Hagemann_33 Obytna_prestavba_Hagemann_34 Obytna_prestavba_Hagemann_37 Obytna_prestavba_Hagemann_39 Obytna_prestavba_Hagemann_40 Obytna_prestavba_Hagemann_41 Obytna_prestavba_Hagemann_42 Obytna_prestavba_Hagemann_43 Obytna_prestavba_Hagemann_45 Obytna_prestavba_Hagemann_46 Obytna_prestavba_Hagemann_47 Obytna_prestavba_Hagemann_48 Obytna_prestavba_Hagemann_50 Obytna_prestavba_Hagemann_51 Obytna_prestavba_Hagemann_53 Obytna_prestavba_Hagemann_54 Obytna_prestavba_Hagemann_55

Výběr vašeho nového vozu

Jako první si vyberete typ a značku auta, ze kterého byste chtěli udělat obytné vozidlo. Pokud byste si nevěděli rady, tak vám s volbou pomůžeme a doporučíme to nejlepší řešení vám přímo na míru, aby výsledné auto splňovalo vaše požadavky. 

 

Pomocí 3D návrhu si sami řeknete co a kam dát

Kam umístit postel, kam dát kuchyň a co s toaletou? Bez návrhu si lze jen těžko představit, jak tyto věci uspořádat. Proto vám obytný vůz nejprve kompletně navrhneme ve 3D modelu, díky kterému získáte jasnou představu o tom, co kde přesně bude. Jedině tak maximálně využijete celkový prostor v dodávce.

 

Interiér a zařízení obytného vozu

To zůstává zcela na vás. Stačí, když sdělíte vaši představu nebo konkrétní požadavky a my už se o vše postaráme. Po konzultaci s námi si můžete zvolit vybavení včetně použitých materiálů v interiéru obytného vozu jaké chcete. 

 

Kontaktujte nás

Možností, jak celý obytný prostor uspořádat, je celá řada. Proto vám doporučujeme nás kontaktovat pomocí nezávazného poptávkového formuláře. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na obytné vozy. Představí vám veškeré možnosti a případně se postará i o realizaci vašeho obytného vozu.

Kempování
Turistika
Mobilní dům
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat