• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Montáže tažných zařízení

Nechte si namontovat tažné zařízení od certifikovaných specialistů v Hagemannu. Ať už potřebujete tažné zařízení jakéhokoli typu, v pomůžeme vám s tím. Tažná zařízení montujeme na všechna osobní, dodávková i nákladní vozidla. Podívejte se, jaké typy tažných zařízení montujeme a proč je pro vás nejvýhodnější nechat si je nainstalovat právě od nás.

Montáže tažných zařízení Hagemann

Jaká tažná zařízení montujeme?

Instalujeme koule ISO 50, a to jak pevné, tak i odnímatelné. Pokud potřebujete tažné zařízení jiného typu například oko/čep (40 mm, 50 mm) i to pro vás bez řečí uděláme. Samozřejmě tažná síla záleží na kapacitě podvozku vašeho vozu. Mimo samotné tažné zařízení vám samozřejmě nainstalujeme také zásuvku pro připojení elektroinstalace přívěsu v provedení 7 nebo 13 pin. 

 

Proč si nechat namontovat tažné zařízení v Hagemannu?

Pokud si necháte nainstalovat tažné zařízení od nás, tak už nemusíte s nově namontovaným tažným zařízením na STK. Takže ušetříte váš čas i peníze. Stačí vám pouze zajít na váš městský úřad, u kterého je vaše vozidlo evidováno. V Úseku dopravně správních vozidel si za správní poplatek 50 Kč necháte zapsat nové tažné zařízení do vašeho techničáku a máte hotovo.

 

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete namontovat tažné zařízení kteréhokoli typu, neváhejte se na nás obrátit. Stačí jen vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na tažná zařízení. Představí vám veškeré možnosti a postará se i o případnou realizaci montáže.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this