• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Montáže spoilerů

Chcete snížit vaše výdaje za pohonné hmoty u vašeho vozidla s vysokou nástavbou jakou je například valník s plachtou nebo skříňovou nástavbou? Pak vám doporučujeme pořídit si na vaše nákladní vozidlo praktický spoiler, který vám ušetří tisíce korun za pohonné hmoty. Spoilery montujeme na vozidla většiny značek ve hmotnostní kategorii od 3,5 do 26 tun.

Montáže spojlerů Hagemann

Proč vám spoiler pomůže ušetřit až 15 % za pohonné hmoty?

Může za to hlavně speciální aerodynamický tvar, který dokonale snižuje odpor vzduchu při jízdě. To znamená, že auto s vysokou nástavbou a spoilerem spotřebuje méně paliva při stejné rychlosti než stejné auto bez spoileru. Díky tomu se vám investice do něj velmi rychle vrátí.

Spoilery mohou být navíc nejen na střeše vašeho vozu, ale také po obou bocích, což vám pomůže ještě zvýšit úsporu za pohonné hmoty. 

 

Nemusíte mít obavy ani o vzhled

Lakování spoilerů do barev vašeho vozidla je samozřejmostí. Dokonce si na něm můžete nechat udělat jakýkoli reklamní potisk, o který se vám také postaráme.

 

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete spoiler, pak stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na spoilery. Zodpoví veškeré vaše dotazy a doporučí vám to nejlepší možné řešení vám přímo na míru.

Mezinárodní doprava
Vnitrostátní doprava
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat