• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Montáž nezávislých topení

Není nic horšího než si sednout do promrzlého auta. Proto vám pomůžeme dovybavit jakýkoli vůz přídavným topením, které spolehlivě vytopí prostor jak pro pasažéry, tak i pro náklad. Podívejte se, jaké možnosti a výhody vám nezávislá topení od Hagemannu přináší.

Nezávislé topení, které budete mít neustále pod kontrolou

Nezávislé znamená, že s nimi můžete topit, i když je motor auta vypnutý. Takže nemusíte mít zbytečně nastartováno. Díky jednoduchému ovládání budete mít teplotu neustále pod kontrolou. Dokonce si můžete nechat na topení nainstalovat i spínací hodiny, takže si v autě zatopíte přesně kdy to budete potřebovat. Nebo si k nezávislému vytápění rovnou pořiďte dálkový ovladač nebo jej ovládejte kdykoli a odkudkoli pomocí vašeho chytrého telefonu.

 

Jaké značky nezávislých topení montujeme?

Spoléháme se na léty prověřené značky chladírenských jednotek od společností Webasto a Brano. Máme s nimi ty nejlepší zkušenosti, a proto je doporučujeme i všem našim zákazníkům, kteří potřebují chladírenský agregát.

 

Potřebujete nainstalovat nezávislé topení do vašeho vozu?

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na nezávislá topení. Zodpoví vám veškeré vaše dotazy a pomůže vám vybrat řešení přesně podle vašich požadavků.

Přeprava osob
Přeprava elektroniky
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat