• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811
Monta

Klimatizace jsou dnes součástí téměř každého vozidla. Ale není tomu tak vždy u vozů speciálně upravených. Například u aut, které jsou upraveny pro převoz osob a mají tak i několik řad sedadel navíc. Nebo u vozidel, které potřebují udržovat stálé klima v nákladovém prostoru. Pro tyto případy se montují dodatečné klimatizace přímo na míru vašim potřebám. Přečtěte si, jaké klimatizace vám můžeme namontovat.

Montáže klimatizací

Dodatečná klimatizace do vašeho vozu

Potřebujete rozvést klimatizaci do nákladového prostoru vašeho vozu nebo k dalším řadám sedadel? Obraťte se na profesionály z Hagemannu. Klimatizaci vám namontujeme na stávající okruh chlazení ve vašem voze, tím zvýšíme jeho výkon. Vyústění klimatizace potom umístíme k pasažérům nebo k nákladu přesně tak, jak to budete potřebovat.

 

Klimatizace pro karavany a pojízdné prodejny

Pro karavany nebo pojízdné prodejny existuje také pohodlné řešení. Stačí, když vám namontujeme do interiéru vozu klimatizaci na 230 V, kterou při stání v kempu, na výstavách, festivalech a dalších prodejních místech, jednoduše zapnete do přivedeného zdroje v daném místě. Klimatizace tak není nijak závislá na autobaterii nebo na chodu motoru.

 

Kontaktujte nás

Ať už potřebujete jakoukoli klimatizaci do vašeho vozu, pravidelný servis nebo opravu, stačí nás kontaktovat pomocí  nezávazného poptávkového formuláře. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na klimatizace, který vám představí všechny možnosti.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat