• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Montáže chladírenských agregátů

Převážíte potraviny, léky nebo jiné zboží, které je třeba udržovat v chládku či při jiné stálé teplotě? Pak potřebujete do vaší izolované dodávky nebo skříňové nástavby výkonný chladírenský agregát, který se postará o stálé klima uvnitř nákladového prostoru. Jakou teplotu potřebuje právě vámi převážené zboží?

Chladící nebo mrazící agregát?

Pokud musíte udržovat vámi přepravované produkty například při teplotě od +5 °C do 0 °C, tak vám bezpochyby stačí chladící agregát. Samozřejmě pokud převážíte mražené zboží potřebujete agregát mrazící, který je schopen udržovat stálé klima pod bodem mrazu uvnitř vozu, a to až do -20 °C. Samozřejmě vám oba typy agregátů pomůžeme přesně nastavit na vámi požadovanou teplotu.

 

Záznamník teplot s tiskárnou

Chlazený prostor můžete dále dovybavit i záznamníkem teplot pro dokonalý monitoring teploty. To se hodí například pro přepravu léčiv, krve, nebo jiných produktů, které jsou mimořádně náchylné na jakoukoli změnu teploty. Zároveň lze k záznamníku teplot připojit také tiskárnu, která ihned po příjezd na místo určení vytiskne důkaz, že se přepravované zboží nikde nepřehřálo a bylo po celou dobu jízdy v požadované teplotě.

 

Jaké značky chladírenských agregátů montujeme?

Spoléháme se na léty prověřené značky chladírenských jednotek od společností Carrier, Webasto a Yilkar. Máme s nimi ty nejlepší zkušenosti, a proto je doporučujeme i všem našim zákazníkům, kteří potřebují chladírenský agregát.

 

Máte zájem o chladírenské agregáty?

Neváhejte nás kontaktovat pomocí nezávazného poptávkového formuláře. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš odborník na chladící i mrazící jednotky, který vám zodpoví veškeré vaše dotazy a pomůže vám s výběrem ideálního řešení vám přímo na míru.

Přeprava ovoce
Přeprava zeleniny
Přeprava léčiv
Přeprava krve
Přeprava masa
Přeprava mražených polotovarů
Přeprava zmrzlinářských výrobků
Přeprava mražených ryb
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat