• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Popis valníkové nástavby s plachtou

Základem pro všechny valníky s plachtou je pevný rošt s protiskluzovou podlahou z překližky. Dále jsou součástí hliníkové nebo ocelové bočnice podle vašich požadavků. Plachtovou konstrukci můžete mít se shrnovacím mechanismem jednoho či obou boků, střechy nebo kompletním shrnutí střechy a boků současně. Boční plachty jsou napínány lehce ovladatelnou ráčnou umístěnou na zadním rámu nástavby a umožňují snadné odplachtování jedinou osobou. Plachtu si můžete vybrat jakékoli barvy. Dokonce se postaráme i o realizaci vámi vybraného potisku.

 

Kontaktujte nás

Existuje mnoho způsobů provedení, kterými se dá valníková nástavba s plachtou uzpůsobit přímo vašemu oboru podnikání na míru. Proto vám doporučujeme vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do druhého dne se vám ozve odborník na valníkové nástavby s plachtou. Provede vás kompletně všemi možnostmi valníkových nástaveb i vhodnými užitkovými a nákladními vozy.

Palety
Stěhovací
Stavařské
Boxy
Dlouhý náklad
Domácí elektro

Podlahový rošt: šroubované hliníkové profily, hliníkový obvodový profil

Podlaha: voděvzdorná a protiskluzová překližka o síle 15 mm

Bočnice a čela: hliníkové bočnice o výšce 400 mm, nedělené přední čelo z pevného hliníku, 2x výztuha, zadní hliníkové čelo o výšce 400 mm, sklopný nástupní schůdek

Sloupky: přední pevné hliníkové sloupky, zadní pevné hliníkové a šroubované sloupky, středové sklopné hliníkové sloupky (pouze v případě nástavby delší než 4 m)

Povrchová úprava: podlahový rošt bez povrchové úpravy, obvodový rám, bočnice i čela se speciální povrchovou úpravou elox proti korozi
Plachtová konstrukce: hliníková rovná střecha, hliníkové trubky v pryžových pouzdrech, boční latění – 3 řady hliníkových profilů

Plachta: celní lanko s ocelovou výztuží, na bocích nedělená, boční a přední kapsy proti nadouvání, střecha průsvitná, barva dle vlastního výběru, možnost vašeho potisku.

Osvětlení: poziční LED světla dle vyhlášky MD ČR č. 341, boční LED oranžová světla a odrazky (pouze v případě nástavby delší než 6 m)

Příslušenství: zadní plastové blatníky se zástěrkami

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat