• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Popis valníkových nástaveb v provedení standard

Základem valníkových nástaveb standard je pevný rošt zakrytý voděvzdornou a zároveň protiskluzovou překližkou. Díky tomu podlaha lépe odolá přírodním vlivům. Pro jednodušší nakládání a vykládání převážených materiálů lze samozřejmě vyrobit nástavby jak bez bočnic, tak i s bočnicemi. Rošt a bočnice mohou být vyrobeny z hliníku nebo kvalitní oceli. To záleží na tom, jaké materiály preferujete.

 

Neváhejte nás kontaktovat

Všechny vaše další požadavky na konstrukci, materiály i na valníkové nástavby vyřizujeme individuálně přesně podle vašich potřeb. Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář a nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na valníkové nástavby. Podrobně vás seznámí se všemi možnostmi konstrukcí, materiálů i povrchových úprav valníkových nástaveb Hagemann.

Palety
Stěhovací
Stavařské
Boxy
Dlouhý náklad
Domácí elektro

Podlahový rošt: šroubované hliníkové profily, hliníkový obvodový profil

Podlaha: voděvzdorná a protiskluzová překližka o síle 15 mm

Bočnice a čela: hliníkové bočnice o výšce 400 mm, nedělené přední čelo z pevného hliníku, 2x výztuha, zadní hliníkové čelo o výšce 400 mm, sklopný nástupní schůdek

Sloupky: přední pevné hliníkové sloupky, zadní pevné hliníkové a šroubované sloupky, středové sklopné hliníkové sloupky (pouze v případě nástavby delší než 4 m)

Povrchová úprava: podlahový rošt bez povrchové úpravy, obvodový rám, bočnice i čela se speciální povrchovou úpravou elox proti korozi

Osvětlení: poziční LED světla dle vyhlášky MD ČR č. 341, boční LED oranžová světla a odrazky (pouze v případě nástavby delší než 6 m)

Příslušenství: zadní plastové blatníky se zástěrkami

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat