• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Kloubové i teleskopické jeřáby

Pokud potřebujete teleskopický nebo kloubový jeřáb na valníkovou nástavbu, obraťte se na profesionály z Hagemannu. Rádi vám pomůžeme s výběrem i montáží hydraulických jeřábů všech hmotnostních kategorií na jakékoli užitkové vozidlo od 3,5 do 26 tun, které si vyberete.

 

Kontaktujte nás

Jednoduše vyplňte nezávazný poptávkový formulář a nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na hydraulické jeřáby. Probere s vámi veškeré podrobnosti, možnosti provedení a všechny vaše požadavky.

Nosnost od 750 až do 10 tun

Velmi praktickým doplňkem valníkových nástaveb jsou bezesporu hydraulická čela, která lze namontovat na jakékoli užitkové vozidlo s nástavbou ve hmotnostní kategorii od 3,5 do 26 tun. Existuje celá řada zvedacích plošin s nosností od 750 kilo až do 10 tun v různých rozměrech. Pohodlné ovládání hydraulického čela vám umožní venkovní ovladač v ochranném obalu a dálkový ovladač. Díky tomu je nakládání a vykládání zboží rychlejší a snazší.

 

Kontaktujte nás

Pro další a podrobnější informace vám doporučujeme vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve specialista na hydraulická zvedací čela a pomůže vám s výběrem toho nejlepšího řešení podle vašich požadavků.

Fotogalerie

Hydraulická čela

1 of 11
- +
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat