• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Pojízdné prodejny

Toužíte po vlastní pojízdné prodejně, se kterou budete jezdit například po festivalech, karnevalech a jiných akcí? Nebo ji využijete pro prodej masa a dalších výrobků v obcích, kde nejsou obchody? Pak se na nás neváhejte obrátit. Pomůžeme vám zrealizovat jakoukoli pojízdnou prodejnu na míru.

Co je základem většiny pojízdných prodejen?

Nejčastěji se jedná o skříňové nástavby různého provedení přímo na podvozku auta s otevírací boční stěnou. Ta slouží jako výdejní okénko nebo prostor pro vitrínu. Vnitřní vybavení uzpůsobíme přesně podle vašich potřeb a požadavků. Můžete si nechat nainstalovat kuchyňskou linku, ledničku, mrazák, výčep a další potřebné doplňky, které ve své nové prodejně budete potřebovat.

 

Postaráme se, aby vás bylo všude vidět

Součástí realizace pojízdné prodejny je i kompletní reklamní polep, kde zdůrazníte vše, co nabízíte. Stanete se tak nepřehlédnutelným stánkem při jakékoli příležitosti.

 

Poptejte si vaši pojízdnou prodejnu na míru

Existuje mnoho provedení pojízdných prodejen. Proto vám doporučujeme vyplnit nezávazný poptávkový formuláře. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na pojízdné prodejny. Zjistí od vás veškeré informace a pomůže vám navrhnout ideální řešení.

Prodej masa
Prodej zmrzliny
Rychlé občerstvení
Pojízdný bar
Prodej cukrovinek
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat