• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Skříňové nástavby prachotěsné

Prachotěsné skříňové nástavby se hodí například pro převoz nábytku, nářadí a dalších produktů, které musí být chráněny před nepříznivým počasím. Všechny skříňové nástavby montujeme na podvozky jakýchkoli značek ve váhových kategoriích od 3,5 do 26 tun. Přečtěte si, z čeho se skládá základ prachotěsné skříňové nástavby.

Na čem prachotěsné nástavby stojí?

Pevný rošt se skládá z ocelových nebo hliníkových profilů, který pokrývá voděodolná a protiskluzová překližka. To vám zajistí větší bezpečí při manipulaci s nákladem.

 

Dvě možnosti provedení

Samotné prachotěsné skříňové nástavby se však vyrábí ve dvou provedeních. První varianta je složená z tenkých sendvičových panelů z laminátu. Druhou variantu tvoří hliníkové klemované plechy. Bude záležet jen na vás, kterou variantu si vyberete.

U obou možností provedení najdete dvoukřídlé zadní dveře, které můžete otevřít až do úhlu 270°. Navíc je v otevřeném stavu můžete zajistit tak, aby se vám například ve větrném počasí neustále neotvíraly a nezavíraly. Tohle vše vám usnadní manipulaci s přepravovaným zbožím nebo materiálem.

 

Kontaktujte nás

Jste přesvědčeni, že právě skříňová prachotěsná nástavba je pro vás to pravé nebo se chcete zeptat na podrobnější informace? Neváhejte nás kontaktovat. Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na prachotěsné skříňové nástavby. Zodpoví vám veškeré vaše dotazy a postará se o případnou realizaci.

Domácí elektro
Palety
Nábytek
Nářadí
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat