• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Skříňová nástavba jako pojízdná montážní dílna

Potřebujete z obyčejného náklaďáku udělat pojízdnou dílnu včetně veškerého zařízení? I toto pro vás v Hagemannu vyrobíme přesně podle vašich představ a požadavků. Vyberte si jakékoli vozidlo kterékoli značky ve váhové kategorii od 3,5 do 26 tun a my jej pro vás proměníme v montážní dílnu na kolech. Skvěle se hodí jako servisní vozidlo, montážní nebo pohotovostní vůz. Prohlédněte si všechny vychytávky, které vám pojízdná dílna Hagemann nabízí.

Pojízdná dílna se vším, co by nemělo chybět v jakékoli garáži

Skříňová nástavba pro pojízdnou dílnu je většinou vyrobena z panelů nebo hliníkových plechů. To záleží na tom, jaké materiály preferujete. Zadní dvoukřídlé a uzamykatelné dveře se dají otevírat až do úhlu 270°. Výsuvné schůdky vám usnadní výstup a sestup z nástavby

 

Grafický návrh ve 3D pro vaši lepší představivost

Pro každého zájemce o pojízdnou dílnu vytváříme speciální 3D vizualizaci, abyste získali přehled o maximálním využití prostoru uvnitř nástavby. Takhle si můžete jednoduše zvolit, kde chcete mít například pracovní stůl/ponk, svěrák, pracovní osvětlení nebo úložný prostor. Zároveň si zvolíte, zda chcete mít v pojízdné dílně držáky na kabely nebo hadice, elektrocentrálu, svářečku, panenku, montážní klíče, kladiva, hasáky, šroubováky a mnoho dalšího. V celkovém uspořádání uvnitř pojízdné dílny se pro vás 3D vizualizace stane nepostradatelným pomocníkem, abyste zvolili to nejlepší řešení.

Pro všechny typy pojízdných dílen, ať už do dodávek nebo do skříňových nástaveb, používáme komponenty italské značky Gentili, která vyniká svou kvalitou a dlouhou životností.

 

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat

Chcete se dozvědět více informací a nechat si zdarma vytvořit nabídku na pojízdnou montážní dílnu přesně podle vašich představ? Vyplňte jednoduhý poptávkový formulář a nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš odborník na pojízdné dílny. Zodpoví všechny vaše dotazy a postará se o návrh řešení i o případnou realizaci projektu.

Pojízdná dílna
Montážní vozidlo
Servisní vozidlo
Pohotovostní vozidlo
Zásahové vozidlo
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat