• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Pekařské skříňové nástavby

Převážejte pečivo ve speciálně upravené pekařské skříňové nástavbě, kterou vám v Hagemannu namontujeme na jakékoli nákladní auto ve váhové kategorii od 3,5 do 26 tun. Jedině tak dopravíte pečivo vždy čerstvé ve správných podmínkách, které splňují veškeré hygienické normy pro nepřímý styk s potravinami.

Sendvičové panely, které dokonale těsní

Celá pekařská nástavba se skládá ze sendvičových panelů z vysoce izolačního materiálu opláštěných laminátem. Takto nalepené panely do hliníkových rámů skvěle těsní a udržují v nákladovém prostoru stálé klima. Podlahu tvoří klasická voděvzdorná a protiskluzová překližka, která leží na pevném roštu z hliníkových profilů.

 

Splňuje nejpřísnější hygienické podmínky

Vnitřní prostor pekařské skříňové nástavby je hladký, takže se vám bude snadno omývat a dezinfikovat. Navíc splňuje přísné hygienické podmínky pro převoz potravin, takže už nemusíte řešit žádnou další legislativu.

 

Usnadní vám nakládání a vykládání pečiva

Praktický přístup pro nakládání a vykládání pečiva vám umožní až dvoje boční dveře i zadní dvoukřídlé, uzamykatelné dveře. Zadní dveře lze otevřít až do úhlu 270˚. Navíc je po otevření lze zajistit tak, aby se samy nezavíraly ani neotvíraly v době, kdy budete zrovna nakládat nebo vykládat čerstvé pečivo.

 

Potřebujete pekařskou nástavbu pro váš business?

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista. Zdarma vám zpracuje cenovou nabídku podle vašich požadavků a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Pečivo všeho druhu
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat