• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Skříňové nástavby nápojové

Převážíte nápoje a chtěli byste k tomu přesně uzpůsobené vozidlo? Pak je pro vás skříňová nápojová nástavba tou pravou volbou. Nezáleží na tom, na jaké auto nástavbu potřebujete. Namontujeme vám ji na jakékoli užitkové vozidlo od 3,5 do 26 tun. Podívejte se na základní popis a výhody, které vám nápojová skříňová nástavba Hagemann nabízí.

Co všechno mají nápojové nástavby společné?

Typickým rysem pro všechny nápojové nástavby jsou podélně otevíratelné bočnice. Horní se otevírá směrem pod střechu a spodní podél boku vozidla. Díky tomu budete mít rychlý přístup k přepravovanému zboží.

Přední čelo můžete mít polywoodové nebo hliníkové. Záleží na vás, který typ si zvolíte. Zadní dveře jsou dvoukřídlé a uzamykatelné, můžete je otevřít až do úhlu 270°. A díky tyčovému zavírání budete mít jistotu, že se vám dveře za jízdy neotevřou. Pokud zadní dveře nepotřebujete, existuje i možnost nechat si nástavbu udělat bez nich.

 

Na čem nápojové nástavba stojí?

Celá nápojová skříňová nástavba stojí na základu z ocelových a žárově zinkovaných profilů, na kterých leží voděvzdorná a zároveň protiskluzová překližka. Díky tomu se vám na ní bude bezpečně manipulovat s nákladem i v nepříznivém a vlhkém počasí.

 

Nechte si zdarma vytvořit cenovou nabídku

Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Následně se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozve náš specialista na nápojové nástavby. Na základě vašich potřeb pak sestaví cenovou nabídku a postará se také o případnou realizaci.

Nápoje v PET lahvích
Nápoje ve skle
Sudy s pivem
Barely s vodou

Podlahový rošt: rošt je ocelový a žárově zinkovaný, mezirám je z ocelových profilů

Podlaha: podlaha je složená z profilovaných ocelových příčníků a podélníků, zakrytá voděvzdornou překližkou

Čelo a stěny: přední čelo je hliníkové nebo z polywoodových panelů, stěny jsou hliníkové a podélně otevíratelné, horní se odklápí směrem nahoru pod střechu a spodní podél vozidla, dále boční polywoodové posuvné dveře dělené na dvě poloviny, boční hliníkové rolety, které se navíjejí pod střechu nástavby, uvedené typy otevírání lze montovat na jedné nebo obou stranách nástavby

Střecha: laminátová, panelová nebo hliníkový plech

Zadní dveře:

  • dvoukřídlé a uzamykatelné
  • povrchové tyčové zavírání v provedení nerez
  • v otevřeném stavu aretovány pružinovými západkami
  • na pravé straně umístěny výsuvné schůdky a madlo
  • možnost provedení bez zadních dveří 
  • portál zadních dveří je ocelový, žárově zinkovaný a následně lakovaný

Osvětlení: vnitřní 2 ks stropních svítidel, vnější – dle vyhlášky EHK

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat