• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Mrazírenské skříňové nástavby FRC

Převážíte mražené potraviny a potřebujete mrazírenskou skříňovou nástavbu FRC s výkonným agregátem, který udrží převážené zboží při stálé teplotě až -20˚C? Pak jste tady naprosto správně. Namontujeme vám mrazírenskou nástavbu na nákladní vozidlo jakékoli značky včetně přívěsu ve hmotnostní kategorii od 3,5 do 26 tun.

Izolační panely a výkonný mrazírenský agregát

Skříňová mrazírenská nástavba FRC se skládá ze sendvičových panelů naplněných polyuretanovou izolací a opláštěných laminátem. Tyto panely jsou následně vlepeny do hliníkových lakovaných profilů, takže termoizolační vlastnosti jsou naprosto dokonalé a umožňují udržovat uvnitř nákladového prostoru stálou teplotu až do -20 ˚C. O stabilní teplotu se dále stará výkonný mrazírenský agregát, který si vyberete v návaznosti na velikost vašeho nákladového prostoru.

 

Na čem mrazírenská nástavba stojí?

Celá skříň stojí na základu z pevného kovového roštu složeného z ocelových žárově zinkovaných profilů anebo profilů z hliníku. Díky protiskluzové úpravě podlahy se vám bude lépe a bezpečněji manipulovat s převáženým zbožím. Hladký povrch vnitřních stěn vám zase umožní snadné čištění a dezinfekci.

Dveře mrazírenské nástavby jsou dvoukřídlové a uzamykatelné. Z vnější strany lze dveře pojistit proti svévolnému otevření pomocí tyčového zavíracího systému z nerezu. V případě otevření je můžete zajistit tak, aby se vám nezavíraly a neotevíraly během nakládky nebo vykládky. Navíc dveře otevřete do celkového úhlu až 270˚, což může být velmi praktické při manipulaci se zbožím.

 

Získejte další informace, odpovědi na vaše otázky i cenovou nabídku

Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na mrazírenské skříňové nástavby. Představí vám veškeré možnosti, pomůže vám s výběrem auta a postará se i o realizaci nástavby podle vašich požadavků.

Fotogalerie

Mrazírenská skříňová nástavba FRC

1 of 7
- +
Zmrzlinářské výrobky
Maso
Ryby
Mražená zelenina
Mražené ovoce
Mražené polotovary

Podlahový rošt: ocelový žárově zinkovaný nebo přírodní hliníkové profily šroubované

Portál zadních dveří: nerezový

Stěny: sendvičové panely s izolací opláštěné laminátem v barvě bílé vnější rohové profily hliníkové lakované v barvě bílé

Podlaha: samonosná podlaha – izolovaný panel včetně podlahové překližky litá podlaha v protiskluzovém provedení spodní okopové přírodní hliníkové lišty, výška 160 mm

Střecha: panelová

Zadní dveře: dvoukřídlé, uzamykatelné, otevíratelné o 270°, povrchové tyčové zavírání v provedení nerez 2 ks, v otevřeném stavu aretovány spodním zajištěním

Osvětlení: vnitřní stropní osvětlení LED 2 ks v ose vozidla s dveřním spínačem poziční LED dle vyhlášky MD ČR č. 341 boční obrysové LED – oranžové s odrazkou (nad 6 m délky vozidla)

Příslušenství: zadní plastové blatníky se zástěrkami gumový doraz 2 ks na portálu zadních dveří výsuvné schůdky u zadních dveří vpravo a nástupní madlo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat