• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Důmyslná izolace a vynikající termoizolační vlastnosti

Kompletní izolace skříňové nástavby je umožněna díky obložení ze sendvičových panelů. Ty se skládají z izolační polyuretanové vrstvy opláštěné laminátem. Celé panely jsou takto nalepené do hliníkových lakovaných profilů. To vám zajistí špičkové termoizolační vlastnosti, díky kterým jste uvnitř nákladového prostoru schopni pomocí agregátu udržovat stálou teplotu do 15˚C.

 

Na čem izotermická nástavba stojí?

Základ pro izotermickou skříňovou nástavbu tvoří pevný rošt z ocelových žárově zinkovaných profilů anebo z hliníku. Následuje podlaha z izolačního materiálu, kterým jsou tvořeny všechny stěny skříně. Podlaha má speciální protiskluzovou úpravu, což vám umožní bezpečnější nakládání se zbožím.

 

Jednoduchá údržba a hygienické standardy pro přepravu potravin

Všechny stěny uvnitř nákladového prostoru jsou jinak dokonale hladké, a tedy snadno a rychle omyvatelné. Navíc si s izotermickou nástavbou Hagemann nemusíte dělat starosti ohledně dodržování hygienických norem. Všechny totiž splňují ty nejpřísnější požadavky pro  převoz potravin.

Praktické dvoukřídlé a uzamykatelné dveře lze otevřít až do celkového úhlu 270˚C. Z vnějšku je můžete pojistit tyčovým zavíracím systémem z nerezu a budete mít maximální jistotu, že se dveře za jízdy neotevřou. Dveře lze také po otevření zajistit tak, aby se vám nezavíraly a neotvíraly při nakládání nebo vykládání zboží.

 

Máte zájem o izotermickou skříňovou nástavbu a chcete se dozvědět víc?

Neváhejte nás kontaktovat pomocí nezávazného poptávkového formuláře. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista a projde s vámi veškeré možnosti skříňových nástaveb.

Ovoce
Zelenina
Maso

Podlahový rošt: ocelový žárově zinkovaný nebo přírodní hliníkové profily šroubované

Portál zadních dveří: nerezový

Stěny: sendvičové panely s izolací opláštěné laminátem v barvě bílé vnější rohové profily hliníkové lakované v barvě bílé

Podlaha: samonosná podlaha – izolovaný panel včetně podlahové překližky litá podlaha v protiskluzovém provedení spodní okopové přírodní hliníkové lišty, výška 160 mm

Střecha: panelová

Zadní dveře: dvoukřídlé, uzamykatelné, otevíratelné o 270°, povrchové tyčové zavírání v provedení nerez 2 ks, v otevřeném stavu aretovány spodním zajištěním

Osvětlení: vnitřní stropní osvětlení LED 2 ks v ose vozidla s dveřním spínačem poziční LED dle vyhlášky MD ČR č. 341 boční obrysové LED – oranžové s odrazkou (nad 6 m délky vozidla)

Příslušenství: zadní plastové blatníky se zástěrkami gumový doraz 2 ks na portálu zadních dveří výsuvné schůdky u zadních dveří vpravo a nástupní madlo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat