• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Zvýšení obsaditelnosti vozidel

Potřebujete vaši dodávku dovybavit sedadly navíc například pro převoz zaměstnanců nebo ve stylu mikrobusu na hromadné výlety? Obraťte se na nás a my vám pomůžeme. Postaráme se nejen o zvýšení obsaditelnosti vozidla, ale také o úpravu celkového interiéru, včetně oken, koberců a dělících přepážek. Ať už bude vaše představa jakákoli, vyjdeme vám vstříc. 

Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_31 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_2 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_9 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_28 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_3 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_8 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_38 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_42 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_41 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_22 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_26 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_21 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_48 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_8 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_10 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_4 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_1 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_2 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_3 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_5 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_6 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_7 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_9 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_11 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_12 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_13 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_14 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_15 Zvyseni_obsaditelnosti_Hagemann_16

Pohodlná demontovatelná sedadla

Běžné zvýšení obsaditelnosti vozidla spočívá v montáži až 7 demontovatelných sedadel s tříbodovými bezpečnostními pásy. Dokonce si můžete přidat i jedno místo navíc vedle spolujezdce. Polohovatelná sedadla s praktickou loketní opěrkou vám dopřejí maximální komfort zejména při jízdě na delší vzdálenosti. Překvapí vás také příjemná a prodyšná látka, kterou jsou sedadla potažena. Díky tomu se vám na nich bude dobře sedět i dlouhé hodiny. V případě potřeby sedadla kdykoli snadno demontujete díky jednoduchému uchycení v hliníkových lištách, které jsou zapuštěny do podlahy z protiskluzové překližky.

 

Posuvná dělící přepážka

Původní dělící přepážku mezi sedadly a nákladovým prostorem demontujeme. Nahradíme ji novou, posuvnou přepážkou, kterou lze ukotvit za každou řadou sedadel. Takže pokud například vyndáte zadní sedadla, můžete přepážku posunout a zvětšit si tak nákladový prostor. Nižší hladinu hluku za jízdy uvnitř vozu vám zajistí čalounění přepážky ze strany k sedadlům. Praktické háčky na koberci zase skvěle využijete na pověšení oděvů. 

Ke zvýšení obsaditelnosti vozidel bezesporu patří také instalace oken a další možné doplňky. Na pravou stranu do bočních dveří vlepíme pevné okno a na levou stranu k řidiči praktické okno na otevírání. 

 

Kontaktujte nás

Toto je pouze možný základ provedení, jak přestavět interiér vašeho vozu, aby odpovídal vašim požadavkům a představám. Pokud máte o zvýšení obsaditelnosti vozidel zájem, vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista a probere s vámi veškeré možnosti a postará se o případnou realizaci.

Přeprava zaměstnanců
Přeprava sportovců
Přeprava turistů
Přeprava hudebníků
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat