• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Jak pro vás z běžné dodávky uděláme pojízdný mrazák?

Pomocí obložení nákladního prostoru panely s mimořádnými termoizolačními vlastnostmi. Jedná se o takzvané sendvičové panely složené ze dvou desek z laminátu, mezi kterými najdete silnou vrstvu izolačního materiálu. Díky tomu je možné udržovat v nákladovém prostoru dodávky stálou teplotu až -20˚C, takže nemusíte mít strach o vámi převážené mražené zboží. Větší bezpečí pro vás i převážený materiál vám zajistí protiskluzová podlaha. Mrazírenské izolace jsou uvnitř hladké, proto se vám budou snadno umývat i dezinfikovat.

 

Výkonný chladící agregát

Samozřejmou součástí mrazírenské vestavby je také výkonný chladící agregát, který si vyberete přímo vaší dodávce na míru. Vyberete si také, zda chcete nechat boční otevírání do nákladového prostoru anebo ne.

 

Přísné hygienické normy pro převoz potravin

S mrazírenskou vestavbou od společnosti Hagemann nemusíte mít obavy o splňení hygienických norem pro převoz potravin. Všechny vestavby splňují ty nejpřísnější požadavky pro nepřímý styk s potravinami.

 

Kontaktujte nás

Jste rozhodnuti právě pro tento typ vestavby nebo potřebujete doplnit důležité informace? Neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář a nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na mrazírenské vestavby. Pomůže vám s výběrem i realizací od A až po Z.

Mražená zelenina
Mražené ovoce
Mražené polotovary
Zmrzlinářské výrobky
Ryby
Maso
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat