• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Hasičské přestavby DA-L1Z, DA-L2Z a VEA

Speciální přestavba dodávky na zásahové požární vozidlo je určena pro hasiče k vykonávání běžných pracovních povinností nebo pro evakuaci osob například při požáru, povodních nebo jiných událostech. Pro tyto účely vám upravíme vaši stávající dodávku nebo vám dodáme nové vozidlo včetně hasičské přestavby. Přečtěte si, jaké vybavení si můžete nechat nainstalovat do zásahového vozu.

Zásahové vozidlo pro hasiče se vším, co k němu patří

Hasičská přestavba zahrnuje zvýšení obsaditelnosti vozidel až na 9 míst. Pod sedadly najdete úložné boxy na nejrůznější vybavení, které je třeba mít neustále po ruce. Nákladový prostor odděluje posuvná přepážka, kterou po vyjmutí všech sedadel lze posunout až za řidiče. Takže naložíte i objemnější vybavení nebo zavazadla. Odnímatelná sedadla se vám budou hodit například i pro evakuaci nebo transport osob na invalidním vozíku. Pro tyto situace jsou součástí hasičské přestavby také nájezdové rampy a úchyty uvnitř vozu. 

 

Praktická výbava a doplňky v interiéru

Vnitřní prostor dodávky se vytápí nezávisle na motoru a jízdě. Díky tomu budou například evakuované osoby neustále v teple, ať se děje cokoli. Dvě přenosné analogové radiostanice včetně dobíječek vám zajistí spolehlivý komunikační kanál. V interiéru zásahového požárního vozidla dále naleznete dva hasící přístroje (jeden práškový a druhý CO2), praktickou velkou lékárničku, dvě přenosné svítilny a další potřebné vybavení.

 

Vnější úprava hasičské přestavby

Zásahové vozidlo polepené fólií v červené barvě RAL 3024 je osazeno světelnou rampou pro večerní a noční výjezdy. Na střeše najdete typické výstražné majáky. V případě zájmu lze nemontovat pochozí střecha pro přepravu zavazadel a potřebného vybavení. Přístup na střechu vám zajistí žebřík na pravých zadních dveřích. Nástavec pro nasávání vzduchu vám umožní zvýšit parametry vozu pro účely brodění například při povodních. 

 

Kontaktujte nás

Doplňkového vybavení a možností přestavby existuje celá řada. Proto vám doporučujeme vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš odborník na hasičské přestavby. Řekne vám veškeré možnosti a postará se o případnou realizaci vašeho projektu.

Provedení DA-L1Z

Dopravní automobil v provedení „Z“ (základním), kategorie podvozku 1 „pro městský provoz“, s celkovou hmotností od 3000 kg do 3500 kg slouží k transportu evakuovaných osob, uveze až 9 osob a je ideálním pomocníkem při odstraňování škod

 

Provedení DA-L2Z

Dopravní automobil v provedení „Z“ (základním), kategorie podvozku 2 „pro smíšený provoz“, s celkovou hmotností od 3000 kg do 3500 kg slouží k transportu evakuovaných osob, uveze až 9 osob a je ideálním pomocníkem při odstraňování škod

Provedení VEA – velitelský automobil

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat