• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Vše, co by měla mít každá pořádná garáž, má i pojízdná dílna

Do pojízdné dílny od Hagemannu si můžete nechat namontovat vše, co potřebujete k vykonávání své profese. To znamená, že uzpůsobíme jakoukoli dodávku přesně podle vašich představ. Pomocí 3D vizualizace si navíc můžete perfektně rozvrhnout nejen jaké vybavení chcete, ale také kam ho chcete umístit. Takže si budete umět lépe představit konečný výsledek, abyste maximálně využili každé volné místo.

 

O jaké vybavení se například může jednat?

Každou montážní dílnu navrhujeme na míru vašim potřebám a požadavkům. Takže vám do ní namontujeme takové vybavení, které je pro vás důležité. Jedná se například o pevný pracovní stůl/ponk, svěrák, osvětlení a úložný prostor. Nebo o jiné speciální vybavení, jako je třeba elektrocentrála, svářečka, panenka, montážní klíče, kladiva, hasáky, šroubováky a mnoho dalšího, bez čeho se neobejdete.

Ať už se jedná o pojízdnou dílnu ve stylu skříňové nástavby anebo vestavěnou dílnu v dodávce, u všech montujeme komponenty značky Gentili. Praxí prověřené díly tohoto italského výrobce vynikají především svou praktičností, spolehlivostí a dlouhou životností.

 

Kontaktujte nás

Nechte si zdarma zpracovat návrh ideálního řešení pojízdné dílny vám přímo na míru. Vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve specialista na pojízdné dílny. Poradí vám s výběrem správného řešení a zpracuje vám 3D vizualizaci podle vašich požadavků. Pokud budete se vším souhlasit, tak se postará i o výslednou realizaci celého projektu.

Servisní vozidlo
Pojízdná dílna podle profese
Montážní vozidlo
Pohotovostní vůz
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat