• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Z obyčejné dodávky pojízdná lednička

Jakoukoli dodávku pro vás předěláme na chladírenské vozidlo pro převoz potravin, které vyžadují stálou teplotu 0˚C. Přestavba spočívá v obložení nákladního prostoru izolačním materiálem s vysokými termoizolačními vlastnostmi. Jedná se o sendvičové panely složené ze silné izolační vrstvy opláštěné laminátem. Podlaha je navíc protiskluzová a po obvodu jsou okopové hliníkové lišty.

 

Snadno omyvatelný a hygienicky nezávadný nákladový prostor

Celý vnitřní prostor snadno umyjete i vydezinfikujete. Součástí chladírenské izolace je samozřejmě také chladící agregát, podle vašeho výběru. Dokonce můžete i zachovat boční otevírání dveří pro snazší přístup do nákladového prostoru anebo jej nechat zaslepený. Navíc nemusíte mít starosti se schválením vozu pro přepravu potravin. Každá vestavba od společnosti Hagemann splňuje ty nejpřísnější hygienické požadavky pro nepřímý styk s potravinami.

 

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete dodávku s chladírenskou vestavbou, tak stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš odborník na chladírenské vozy. Zodpoví vám veškeré vaše dotazy, zajistí pro vás auto i kompletní realizaci přestavby.

Maso
Ovoce
Zelenina
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat