• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Pevná odtahová nástavba

Jak už název naznačujte, tak tento typ odtahové nástavby stojí pevně na podvozku auta. K transportu vozidla stačí, když na něj auto najede pomocí nájezdů, které se pak zatáhnou pod nástavbu. Popřípadě lze vozidlo na odtahovou nástavbu vytáhnout navijákem, který vám namontujeme jako součást nástavby.

 

Hydraulicky sklopná odtahová nástavba

Tuto verzi odtahové nástavby montujeme na podvozek, který lze pomocí hydrauliky sklopit až na zem. Auto pak jednoduše najede na nástavbu a hydraulika ji vrátí do původní polohy. Pokud auto není schopno samo najet, opět ho lze vytáhnout pomocí navijáku. A pokud potřebujete odtáhnout vozidlo, které někde špatně parkuje, doporučujeme vám nechat si k odtahové nástavbě nainstalovat i hydraulickou ruku.

 

Patrová odtahová nástavba

Sofistikovaný systém, kdy nejprve sklopíte horní patro odtahové nástavby, kam najedete s auty. Následně ji pomocí hydraulického systému zvednete. Tím se uvolní prostor pro další přepravované vozy ve spodním patře nástavby.

 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o odtahovou nástavbu, a to i v provedení, které není zcela běžné, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám zrealizovat odtahovou nástavbu na míru přesně podle vašich potřeb. Stačí, když nás kontaktujete pomocí nezávazného poptávkového formuláře a nejpozději do dvou dnů se vám ozve náš specialista.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat