• Po - Pá : 6:00 - 16:00
  • Krnovská 117, 747 07 Opava
  • +420 553 760 811

Nosiče kontejnerů

Ať už potřebujete nosič kontejnerů pro jakékoli účely, obraťte se na nás. Pomůžeme vám s realizací takového nosiče, který přesně splní vaše požadavky na převážené materiály i nosnost. A to jak pro automobily, traktory nebo univerzální. Nosiče kontejnerů montujeme na podvozky všech značek aut ve hmotnostní kategorii od 1 do 26 tun. Podívejte se, jaké jsou typy kontejnerových nosičů Hagemann a jejich největší výhody.

Kloubové nosiče kontejnerů

Kloubové nosiče kontejnerů se vyznačují výkonem od 1 až do 5 tun. Jedná se o konstrukci umožňující přepravu a manipulaci s kontejnerovou nástavbou o daném rozměru. To znamená, že kloubové nosiče dokážou pracovat s jediným rozměrem kontejnerů, na který jsou přizpůsobeny.

 

Teleskopické nosiče kontejnerů

Pro přepravu větších nákladů od 4 až do 26 tun vám doporučujeme teleskopické nosiče kontejnerů. Důmyslná konstrukce vám umožní manipulovat s kontejnery různých rozměrů. Například teleskopický nosič o výkonu 26 tun naloží i mnohem menší kontejnery. To je umožněno teleskopickým posuvným hákem, který se přizpůsobí rozměrům kontejneru, který zrovna potřebujete odvézt. 

 

Výhody všech kontejnerových nosičů Hagemann

Mezi největší výhody kontejnerových nosičů obecně patří, že vám dokážou nahradit klidně i několik nákladních vozidel s pevnou nástavbou. Proč? Jednoduše proto, že jedno nákladní auto s nosičem dokáže přepravovat několik dalších kontejnerů. Takže jeden kontejner složíte na potřebném místě a nákladní auto s nosičem může vyrazit s dalším kontejnerem za další prací. To stejné platí i obráceně. Jeden kontejner dokáže obsluhovat více nosičů kontejnerů, takže nemusíte řešit, které auto daný kontejner může nebo nemůže odvézt.

Všechny nosiče kontejnerů umožňují rychlou výměnu kontejnerové nástavby za jiný typ podle toho, který zrovna budete potřebovat. Na výběr máte z mnoha různých kontejnerových nástaveb podle, délky, nosnosti a účelu. 

 

Kontaktujte nás

Už víte, který kontejnerový nosič je pro vás ten pravý nebo potřebujete poradit a získat více informací? Jednoduše nás kontaktujte pomocí nezávazného poptávkového formuláře a zanechte nám dotaz nebo jen kontaktní údaje. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám ozve náš specialista na kontejnerové nosiče a probere s vámi veškeré možnosti.

Zemědělství
Zahradnictví
Stavebnictví
Komunální odpad
BIO odpad
Kovošrot
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

Nezávazně poptat